O firmie

SZANOWNI KLIENCI

Z nami przejdziesz od projektu poprzez konsultacje, wyposażenie, montaż aż do pełnej opieki serwisowej.panorama Gastro Gdańsk

 


Firma GASTRO zajmuje się wyposażaniem obiektów gastronomicznych w sprzęt kuchenny, urządzenia grzewcze czy chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej oraz we wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zaplecza gastronomicznego.

Naszym Klientom (restauracje, stołówki, hotele, kawiarnie, bary, puby, kuchnie w szpitalach, wojsku itp.) dostarczamy i montujemy urządzenia chłodnicze, grzewcze, meble ze stali nierdzewnej oraz drobny sprzęt kuchenny.

Proponowane urządzenia są wysokiej jakości, nowoczesne, wydajne, trwałe, energooszczędne i niezawodne. Specjalna konstrukcja, wykonanie ze stali nierdzewnej oraz modułowa budowa pozwala na sprostanie indywidualnym potrzebom użytkownika, a także zapewnia maksymalną higienę oraz łatwość czyszczenia i konserwacji.

Działalność naszej firmy nie kończy się jednak już na sprzedaży. Swoim klientom służymy fachowym doradztwem, oraz pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki długoletnim doświadczeniom pracowników firmy przygotowujemy w oparciu o przepisy Sanepidu projekty technologiczne odpowiadające najnowocześniejszym trendom w dziedzinie żywienia.

Naszym klientom zapewniamy sprawną obsługę serwisową. Wykwalifikowani i przeszkoleni w firmach produkcyjnych pracownicy naszego serwisu posiadają profesjonalne wyposażenie potrzebne w świadczeniu usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych.


ZAPEWNIAMY:

  • profesjonalne doradztwo w planowaniu wyposażenia kuchni,
  • projekty technologiczne zgodne z przepisami Sanepidu,
  • bogaty wybór urządzeń,
  • dostawę urządzeń, ich instalację oraz rozruch technologiczny,
  • szkolenia z obsługi wszystkich instalowanych urządzeń,
  • pomoc w finansowaniu inwestycji : raty, leasing,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny...

 

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dział handlowy

  601 060 169

  605 328 899

  691 410 752

  697 410 752

Serwis

  691 410 753

  691 410 755

Copyright© 2018 Gastro Iwona Grudzień